top lawyer

Çözüm Odaklı, Güvenilir, Saygın

Partner ofislerimizle İstanbul ve İzmir - Kemalpaşa başta olmak üzere Türkiye'nin çeşitli illerinde hizmet vermekteyiz.
8 avukat meslektaş ve 16 yardımcı personelden oluşan kadromuzla hukukun her alanında ihtiyaçlara cevap vermek için varız.

Hukukun kuvvetinin azaldığı yerde kuvvetlinin hukuku geçerli olmaya başlar.

Maurice Duverger

LİDER Hukuk Ofisi; Hukukun her dalında güvenilirliğini ve gücünü kanıtlamış, yurt dışındaki Türklere yönelik özellikli hizmet veren, ulusal ve uluslararası yatırımcılara hukuki danışmanlık ve yatırım danışmanlığı yapan İzmir merkezli hukuk ofisidir.

Farklı hukuk alanlarının yanı sıra yatırım ve strateji danışmanlığında da uzman bir kadroyu bünyesinde barındıran Lider Hukuk Ofisi, özellikle yurt dışında ikamet eden vatandaşlarımızın Türkiye'de karşılarına çıkan hukuki sorunların çözümlerinde ve yatırımlarının yönlendirilmesinde lider konumdadır.

Türkiye'nin dört bir yanında yer alan partner hukuk ofisleri ile çözüm odaklı hizmet anlayışını yurt geneline yayan Lider Hukuk Ofisi, müvekkillerine uzun süreli hizmet vermeyi ilkesi haline getirmiştir. Ulusal ve uluslararası hukuki ve ekonomik gelişmeleri yakından takip eden
ekibimiz, müvekkillerimizden gelen talepleri ve dava konusu olabilecek tüm konuları anında ürettiği hukuki çözümlerle sonuçlandırabilme yeteneğine de sahiptir.

Kurucularımız

Av. Hakan PİRBUDAK

Kırıkkale doğumlu olan Av. Hakan Pirbudak, Kırkkale Anadolu Lisesinden iyi dereceyle mezun olmuştur. 2004 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi başarıyla tamamlayan Av. Hakan Pirbudak, özellikle sözleşmeler konusunda uzmanlaşmıştır. Taşınmaz Hukuku, Aile Hukuku, Borçlar Hukuku, İcra ve İflas Hukuku davalarında aktif olarak çalışan Pirbudak, Şirketler ve Ticaret Hukuku konusunda danışmanlık yapmaktadır. Pirbudak, dernekler ve vakıflar hukuku konusunda uzmandır. Av. Hakan Pirbudak, bilgisayar programcısı Yudum Pirbudak ile evli olup 1 çocuk babasıdır.

Av. Zafer BİNİCİ

1982 İzmir-Kemalpaşa doğumludur. İzmir Atatürk Lisesi'nden mezun olduktan sonra, 2004 yılında DEU Hukuk Fakültesi'nde tahsilatını tamamlamıştır. Başta Ceza Hukuku ve Sağlık Hukuku olmak üzere ceza hukukunun her alanıyla ilgilenen Av. Zafer BİNİCİ'nin diş hekimi olan eşiyle evliliğinden bir de çocukları vardır. Aynı zamanda Türk Ceza Hukuku Derneği üyesi olan ve İzmir Barosu Sağlık Hukuku Komisyonu'nda da görev alan Av. Zafer BİNİCİ, çalışmalarını Lider Hukuk Ofisi'nde sürdürmektedir.

İletişim

Bizi arayabilirsiniz.